Кошик
40 відгуків
+380674878387
Лео кераміка Рівне
VICONNECT Розумне з'єднання від Villeroy & Boch.

VICONNECT Розумне з'єднання від Villeroy & Boch.

VICONNECT Розумне з'єднання від Villeroy & Boch.
Унітаз з інсталяцією і клавішею змиву Villeroy & Boch за небувалою низькою ціною.

26.12.17

E200 & M200 ― Досконалість форми, поєднується з керамікою і меблями

ViConnect від Villeroy & Boch пропонує блискучі можливості для індивідуального оснащення ванних кімнат: Панелі змиву унітазів нової лінії підкуповують ексклюзивним дизайном, який оптимально поєднується з будь керамікою і всіма меблевими фасадами. Просто виберіть відповідну модель: Ви отримаєте непідвладну часу сучасну панель змиву унітазу Е200 з високоякісного ABS хромового кольору, кольору хром благородний білий і білий. Або зробіть акцент кнопкою змиву унітазу М200 чорного кольору з блискучим відливом, білого кольору з блискучим відливом, сірого кольору з блискучим відливом або кольору терра з блискучим відливом.

ViConnect E200

ViConnect M200
L200 ― світловий акцент для вашої ванної кімнати

Абсолютна новинка серед панелей змиву унітазів ― це модель ViConnect L200 від Villeroy & Boch, благородного чорного кольору з блискучим відливом. Кнопка змиву з механічним запуском з обробкою світловий стрічкою по периметру, що створює чіткий візуальний акцент при оформленні будь-якої ванної кімнати. Крім того, красивий світло від світлодіодів не тільки класна приманка для очей, але і відмінна допомога для оріенірованія в темряві, з якою неможливо не рахуватися. Насолоджуйтесь.

ViConnect L200
ViConnect L200, Glass LED Glossy Black
Просторові рішення ViConnect
Прекрасний вибір для будь-якого інтер'єру

Асортимент ViConnect від Villeroy & Boch пропонує Вам відповідне рішення для будь-якого приміщення ― незалежно від того, чи займає ванна кімната велике приміщення або хочете Ви вбудувати надувний бассейін, або плануєте оформити маленький гостьовий туалет. Завдяки різній висоті, ширині і глибині Ви отримаєте від Villeroy & Boch потрібний монтажний елемент. Отримайте перші совіти відповідно до особливостей Вашого приміщення.

Відповідні рішення для приміщень для вашої ванної кімнати
Розумне з'єднання в стіні

Для кнопки змиву унітазу ViConnect гарної форми потрібно встановити в стіні настінний елемент від Villeroy & Boch для унітазу. Відповідний асортимент включає 9 надійних настінних елементів для унітазу, з 2ма змивами, регульованим об'ємом води для змиву, і безшумним водним потоком. Завдяки 5 настінним елементам для сухого будівництва та 4 елементам для монтажу в обмурівку Ви отримаєте відповідне рішення для будь-якого унітазу ― закріпленого на стіні або стояв поряд зі стіною на підлозі.

Попередні статті
Виробник
Витрина
social-icon
Loading...