Кошик
29 відгуків
+380674878387
Лео кераміка Рівне
Керамогранітна плитка- бездоганність вибору.

Керамогранітна плитка- бездоганність вибору.

Керамогранітна плитка- бездоганність вибору.
Керамогранітна плитка- бездоганність вибору.

05.02.17

Мій дім- моя фортеця! Так, кожен бачить в своєму будинку- фортеці та  привабливості Вашого будинку незамінним стане керамограніт.

Керамограніт виготовляють з відібраного чистої сировини, де використані сучасні технології виробництва і контролю.

Характеристики керамограніта просто не залишать Вас байдужими: висока щільність, висока міцність, низький коефіцієнт водопоглинання. А ось стійкість до лугів і кислот дозволяє застосувати керамограніт в середу, де використовують агресивні речовини.

Для вибору обробки поверхні - плитка може бути полірованої або матової і все це доповнюється широкою варіацією кольорів і відтінків.

Щоб створити гармонійний інтер'єр використовуйте керамограніт для кухні, салону, коридору, тераси, балкона, зовнішнього фасаду з колекції Tassero  (фабрика «CERRAD») розміри 120х60 см. І керамограніт Optimal (фабрика «Paradyz») розміри 75x75 cm / Представлені колекції можуть бути доповнені фоновою плиткою ідентичною за текстурою, фактурою і кольором.

Керамограніт не вимагає спеціальних процедур по догляду та обробки, Вам достатньо звичайних заходів по прибирання та очищення. Важливо, ще те, що він має практично необмежений термін служби, при цьому збереже естетично привабливий вигляд і функціональність.

 

Попередні статті
Виробник
Витрина
social-icon
Loading...