Кошик
40 відгуків
+380674878387
Лео кераміка Рівне
Електричні та водяні рушникосушки TERMA в інтер'єрі твоєї квартири!

Електричні та водяні рушникосушки TERMA в інтер'єрі твоєї квартири!

Електричні та водяні рушникосушки TERMA в інтер'єрі твоєї квартири!
Рушникосушки Terma- елегантний дизайн і широкий асортимент.

12.05.18

Історія
Terma Sp. z o.o. була заснована в 1991 році фірмою TermaE. Brylowski. З самого початку своєї діяльності головною сферою було виробництво систем опалення, особливо дизайн радіаторів і радіаторів для ванних кімнат виконуваних трубчастої технологією.


Бездоганна реалізація прийнятої стратегії розвитку сприяла побудові сильної позиції фірми на ринку.
У 1995 році відбулася істотна зміна в історії компанії. Виділилася Terma- TradeSp. zo.o., яка прийняла на себе комерційну діяльність від існуючої "Terma- E. Brylowski". Більше того нова фірма зайнялася дістріб'юціі конвекторних радіаторів Slant / Fin. Протягом багатьох років інтенсивної роботи як на польському такі на зарубіжних ринках фірма значно розширювала свою діяльність впроваджуючи  електронагрівачі, комплектуючі для радіаторів. Це призвело до зростання продажів і задоволених нашими продуктами Клієнтів.


У 2003 році підприємство TermaE. Brylowskiі TermaTradeSp. zo.o. в результаті з'єднання формується нова компанія TermaTechnologieSp. zo.o. Рішення злиття цих організацій є наслідком стратегії розвитку та сталого розвитку бажаного іміджу на ринку. Це було також для нас час досліджень, розробок над новими ідеями. Протягом 2004 ― 2006 років запровадили продукцію серію сучасних електронагрівачів. Запровадили також систему управління ISO9001: 2000. У DetNorskeVeritas нагородили сертифікатом за дизайн, продукцію, а також продаж трубчастих радіаторів, електронагрівачів, пневмо- ударного пристрою.
Протягом багатьох років за свою діяльність фірма Terma нагороджені багатьма престижними нагородами такими як: "Золотий Інсталятор", "Якість Року", "Дизайн Року", "Радіатор Року" ― нагороджений міністром економіки, "Газель Бізнесу"
та інші.
матеріал рушникосушки Terma ― сталь
обробка поверхні-порошкова фарба.


Тепловіддача і підбор радіаторів.

Виробник
Витрина
social-icon
Loading...