Кошик
12 відгуків
+380970871070
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Лео кераміка Рівне
+38097087-10-70прийом замовлень та консультації
+38036264-46-44
Андрей
УкраїнаРівненська областьРівнеул.Курчатова 18А
Мапа

Керамограніт

Керамограніт - екологічно чистий матеріал, який складається з мармуру, граніту, кварцового піску, шпату і глини. Керамогранітна плитка не виділяє шкідливих речовин, має низький коефіцієнт водопоглинання, і стійкості до появи грибків і бактерій. Використовується керамограніт в приміщеннях з інтенсивним людським потоком (аеропортах, супермаркетах, готелях, ресторанах). 

Варто відзначити такі важливі характеристики як: зносостійкість, хімічна інертність і екологічність. Також варто для себе відзначити: вогнетривкість, стійкість кольору, низьку електропровідність і легкість у догляді. Ці якості, дозволять Вам, отримати відмінний результат при застосуванні керамограніта для обробки фасадів будівель: прекрасний зовнішній вигляд, теплоізоляція, легкість догляду. 

За зовнішнім виглядом і способу виробництва керамограніт буває: 

  1. Технічний керамограніт - міцний, але невибагливий на вигляд. Використовується для робочих зон, автомийок, майстерень і пр. 
  2. Полірований керамограніт - такі плитки відшліфовані до дзеркального блиску. З часом глянсова поверхню стирається і плитка стає матовою. Таку плитку можна рекомендувати для стін і поверхонь з невисокою навантаженням. 
  3. Матовий керамограніт - довговічний, але на неглазурірованной поверхні матового керамограніта можуть залишатися сліди і плями. 
  4. Глазурований керамограніт - може бути з малюнком або без, але так як глазур з часом стирається, використовувати такий керамограніт рекомендується для поверхонь з невисокою навантаженням. 
  5. Структурований керамограніт - декоративна різновид керамограніта, імітує поверхні різного роду - камінь, паркет (керамічний паркет), мозаїку, шкіру, тканину та ін. 
  6. Сатинований керамограніт - також один з видів декоративного покриття. На поверхню такої плитки наносять шар мінеральних солей, який при випалюванні створює цікаву, трохи матову, «оксамитову» поверхню і не вимагає додаткової обробки. 

Наш сайт "Лео Кераміка-Рівне" пропонує безліч видів керамограніта за прийнятною ціною. Вибір за Вами!

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 ... 16