Кошик
29 відгуків
+380674878387
Лео кераміка Рівне
Скло в дизайні інтер'єру.

Скло в дизайні інтер'єру.

Скло в дизайні інтер'єру.

24.09.15

Латексний фотодрук в інтер'єрі використовується для декору:

- Скляних кухонних фартухів, фасадів меблів; ― Керамічної плитки; ― Стінових панелей і радіаторів опалення; ― Фасадів з ДСП, МДФ, міжкімнатних дверей та ін .; ― Пледів, покривал, штор і жалюзі та іншого текстилю; ― Шпалер, постерів та інших аксесуарів для стін.

Малюнок найвищого дозволу за допомогою латексної фотодруку переходить на потрібну поверхню абсолютно без втрати якості. Фарби залишаться яскравими і насиченими, відтінки не відрізниш від оригіналу. Практично не владний над латексної печаткою і час. Фарби не руйнуються, що не стираються і не вицвітають.

Фотодрук відмінно виглядає на будь-яких поверхнях ― на пластику, кераміці, дереві, металі або тканинах. Але справжній хіт ― це, звичайно, фотодрук на склі. Прикраса реалістичним малюнком ― літніми квітами, краплями води або романтичним пейзажем ― кухонних фартухів або фасадів шаф-купе сьогодні вкрай популярно. Зображення оригінал можна принести з собою на цифровому носії або вибрати з каталогу.    

     Третій варіант для декорування скла ― тонування за допомогою спеціальної плівки. Вона надає виробу не тільки стильний зовнішній вигляд і глянець, але й додаткову міцність.  

   Мабуть, єдиним мінусом скла була його крихкість. Однак цей недолік з легкістю усуне якісна фурнітура. Невразливе скло з недавніх пір доступно і Рівнянам.

Попередні новини
Виробник
Витрина
social-icon
Loading...